Ozonoterapie

Ozonoterapie je součástí velmi širokého využití ozónu ve zdravotnictví.

Ozón v plynném stavu je využíván již přes sto let při dezinfekci pitné vody a ve zdravotnictví při likvidaci infekcí u nehojících se ran, jako jsou pooperační infekce, bércové vředy, kožní infekce, spáleniny, plísně a záněty.
V lékařské praxi je nyní používán při ošetření páteře, injekcemi mezi obratle.
Dále je využíván při infuzi ozonem nasyceného fyziologického roztoku, případně autotransfuzi předem odebrané a ozonem nasycené krve. Tyto infuze rozvedou ozon do celého těla a pomáhají zbavit tělo i vleklých zánětů, napadení cizími mikroorganismy a pomáhají regeneraci buněk.

Další využití v ozonoterapii je při inhalacích ozonizované vody, mytí ozonizovanou vodou, ideální je omývání ozonizovanou vodou a koupele v ozonizované vodě.

Výborné využití ve zdravotnictví je při dezinfekci a to i u nozokominálních nákaz a ve velmi širokém spektru mycích automatů a zařízení pro mytí a dezinfekci ve zdravotnictví.

Nabízíme ozonizaci otevřených ran ve vaku vysokou koncentrací ozonu vyráběného z lékařského kyslíku.

V našem sídle na adrese Kramářova 1214/13, Přerov, hned u autobusového a vlakového nádraží v Přerově. Rezervace na emailu trioxys@trioxys.com a telefonu +420 776 888 713.

Při sezení u generátoru ozonu se po celou dobu vhání čerstvě vyrobený ozon z kyslíku do  vaku utěsněného kolem končetiny kde požadujeme účinek ozonu.

Základní cena jednoho sezení (cca 1 hodina) je cca  500,- Kč podle počtu a délky sezení.
Při více opakování je sleva a cena dohodou.
Pro viditelný účinek je nutná kombinace s ošetřením ran ozonizovaným olejem,  výhodná je kombinace s koupelemi ozonizovanou vodou, masáže olejem a je nutné počítat s opakováním minimálně 3x týdně po dobu více měsíců.