Ozonizované Oleje

Ozonizované (ozonované) oleje – Rostlinné oleje BIO extra virgin, zastudena lisované

Některé Ozonizované oleje stejně jako ozonované Bambucké máslo jsou  podle stupně ozonizace vhodné i jako dezinfekční krém.

Ozonizované oleje získají nasycením ozonem významné dezinfekční vlastnosti. Všechny tyto oleje tak působí antibakteriálně a mohou se použít přímo na zranění (tj. do rány) i jiná přístupná místa napadená bakteriemi.

Skvělé výsledky jsou dosahovány při napadení streptokoky a podobnými i velmi infekčními bakteriemi.

Velmi dobré výsledky jsou vykazovány při včasném ošetření spálenin od slunce i od tepla. Pokud se oleje aplikují okamžitě po vzniku spáleniny, tak zklidní kůži a pomáhají vstřebat tekutinu, která se obvykle vytvoří pod kůží, takže se při použití olejů ani neobjeví pupínky a puchýře. Samozřejmě záleží na intenzitě spálenin, ale pokud je kůže ještě v pořádku při ošetření, tak se většinou podaří zklidnění a zhojení i přes noc do druhého dne, maximálně do dvou dnů.

Výborné výsledky jsou zaznamenány při ošetření štípanců od hmyzu, kdy během chvíle po aplikaci oleje nebo krému dochází ke zklidnění a pocitově mizí svědění s nutkáním ke škrábání se. Výborné  dezinfekční vlastnosti ozonizovaných olejů mohou tak zabránit infekci z poranění a štípanců. Výhodně se těmito oleji ošetřují opruzeniny i dekubity, které se vydezinfikují a bezprostředně poté startuje proces hojení a to za výrazně kratší dobu než standardně.

Kupříkladu ozonizovaný konopný olej používají potápěči pracující v korálových útesech a jiném zraňujícím prostředí. Získaná zranění (o korály, ostré ryby apod.) ošetřují právě ozonizovaným konopným olejem.  Olej dokáže okamžitě vydezinfikovat ránu, pomůže zastavit krvácení a následně pomáhá při hojení a regeneraci

V případě velké citlivosti pokožky, pokud olej s vysokou koncentrací ozonové složky vyvolá podráždění přecházející až k pálení (u citlivější pleti, na intimních partiích, nebo u miminka), je možné ozonizovaný olej smíchat s nenasyceným 100% čistým olejem a relativně snížit obsah ozonové složky podle vlastní potřeby a citlivosti pokožky. Samozřejmě je možné použít olej nebo krém s nižším stupněm ozonizace, např. vyráběný speciálně pro děti.

  • Ozón vyráběný z lékařského kyslíku se dlouhodobě (i několik dní) vhání do oleje až do požadovaného stupně nasycení. K výrobě se používá vlastní patentovaná technologie a s ní spojené know-how pro extrémně vysoké nasycení oleje ozonem. S výjimkou bambuckého másla dokážeme  olej nasytit i více než 10% hmotnosti oleje, a to až do tuhého stavu, vzhledem připomínající lékařskou vazelinu, přičemž se jedná jen o čistý, panenský, za studena lisovaný olej a plynný ozon získávaný z lékařského kyslíku, vše čistě přírodní produkty bez jakékoliv další chemie.
  • Lze vyrábět olej prakticky s jakýmkoliv rozumným stupněm koncentrace ozonové složky. Smysl má rozsah od 3 do 11 hmotnostních procent.
  • Ozón stabilizuje olej, který potom získává výrazné dezinfekční účinky.
  • Jako složka BIO olejů dezinfikuje a zabraňuje dalšímu vzniku a rozvoji infekcí, ničí opary, veškeré infekce, plísně i kvasinky, podporuje hojení spálenin od ohně i slunce, ran po kousnutí hmyzem i zvířat, kdy dezinfikuje rány a při opakovaném vmasírování se vstřebává i hlouběji a zmírňuje bolest, pomáhá při zánětech kloubů, okolí páteře, ulevuje od bolesti kloubů, revmatických bolestí, ulevuje zánětu uší, očí apod. Ve směsi s některými plnidly je možno použít jako protizánětlivou zubní pastu.
  • Další vlastnosti jsou závislé na nosném oleji.

TRIOXYS oliva

TRIOXYS konopí

TRIOXYS sezam

TRIOXYS Bambucké máslo

Vzhledem k současné situaci, kdy je největší potřeba dezinfekce pro každodenní použití doporučujeme Bambucké máslo, které dokonale dezinfikuje a zároveň vyživuje pokožku, hydratuje a pomáhá také proti zánětlivým onemocnění a kožním chorobám.

Zachováváme ceny! Nezvyšujeme ceny i když je mnohem větší zájem.

Dodáváme:

30ml Bambuckého másla za cenu 18,- € s DPH, nebo 490,- Kč.

50ml TRIOXYS Oliva za cenu 18,- € s DPH, nebo 490,- Kč.

30ml TRIOXYS Konopí za cenu 18,- € s DPH, nebo 490,- Kč.

30ml TRIOXYS Sezam za cenu 18,- € s DPH, nebo 490,- Kč.

Zakoupit je možno v E-shopu.

Objednat můžete také na e-mail: SVP@trioxys.com
Tel: +420 776 888 713, +420 775 697 967