Dezinfekční krémy, oleje

Dezinfekční krémy a oleje  

Všechny Ozonizované olejeBambucké máslo mají díky vysokému podílu ozonové složky (5 až 10 hmotnostních procent) vysokou dezinfekční schopnost. Při jejich použití zaručuje  ozonová složka dokonalou dezinfekci virů, bakterí a plísní.

  • Ozón vyráběný z lékařského kyslíku se dlouhodobě (několik dní) vhání do oleje až do nasycení. Používáme naši vlastní patentovanou technologii a know-how pro extrémně vysoké nasycení oleje ozonem, u olivového oleje dokážeme tento olej nasytit i více než 10% hmotnosti ozonem až do tuhého stavu vzhledem připomínající lékařskou vazelinu, při tom se jedná jen o čistý, panenský za studena lisovaný olej a plynný ozon, vše čistě přírodní produkty bez chemie.
  • Vyrábíme oleje s obsahem 5 – 12 hmotnostních % ozónové složky.
  • Ozón stabilizuje olej, doplní o výrazné dezinfekční účinky.
  • V BIO olejích dezinfikuje a zabraňuje dalším infekcím, ničí opary, veškeré infekce i plísně a kvasinky, pomáhá na spáleniny od ohně i slunce, na kousnutí hmyzem i od zvířat kde dezinfikuje rány, při opakovaných masážích se vstřebá i hlouběji a zmírňuje bolesti, pomáhá na záněty kloubů, páteře, uleví bolesti kloubů, revmatickým bolestem, uleví zánětu uší, očí. Ve směsi s plnidly je možno použít jako protizánětlivou zubní pastu.

Ozonizované  Bambucké máslo

Jedná se o známé bambucké máslo, které kromě skvělého ošetření pleti zaručí zároveň spolehlivou dezinfekci pleti. Nevysuší a ani jinak nepoškodí pokožku. Všechny pozitivní účinky bambuckého másla zůstanou zachovány a ozonizací se současně stává univerzálním dezinfekčním krémem pro všechny typy pokožky, vhodným pro všechny typy pleti, na tělo, obličej, vlasy i ruce. Hydratuje a vyživuje pokožku, rychle se vstřebává, zanechá pleť hebkou a vláčnou i přesto, že ji dokonale vydezinfikuje.

Trioxys jako jediná společnost na trhu dodává Bambucké máslo sycené ozonem  na úroveň cca 5 hmotnostních procent  ozonové složky.

 

E-shop