TRIOXYS konopí

KONOPNÝ OLEJ

Konopný olej se využívá ke klasické konzumaci nebo je často přidáván do kosmetických a masážních přípravků. Pokud ho užíváme vnitřně, působí antibakteriálně, regeneračně či zpomaluje procesy stárnutí.

Co se týče lokálního působení, konopný olej se pro své široké účinky přidává do kosmetických přípravků, mastí či masážních emulzí, kde působí protizánětlivě, regeneračně a antibakteriálně. Konopný olej rovněž podporuje hojení ran, popálenin, lupénky, ekzémů, akné, křečových žil, bércových vředů, diabetické nohy, otoků nebo pomáhá zmírňovat alergické reakce.

V kosmetických přípravcích pomáhá zpomalovat procesy stárnutí kůže, pleť hydratuje, zvláčňuje a eliminuje tvorbu vrásek, vlasům dodává lesk a nehtům dodává zase tvrdost. V masážních emulzích či gelech uvolňuje ztuhlé klouby, svalstvo, křeče a následně snižuje bolest nemocných částí těla.

Dá se použít i vzhledem ke své příjemné oříškové chuti v kuchyni, například se může přidávat do těsta, kterému propůjčuje plnohodnotný charakter a oříškovou chuť. Neměl by se zahřívat na teplotu vyšší než 180 °C, aby se zachovaly všechny zdraví prospěšné látky.

Více informací na: http://www.celostnimedicina.cz/konopny-olej.htm#ixzz4BSaLu9oj

Množství Složka Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU
Konopí seté (Cannabis sativa, konopný olej lisovaný za studena) Protizánětlivý faktor
Normální hladina glukózy v krvi
Normální činnost kardiovaskulárního systému – hladina cholesterolu
Normální činnost svalů a klobů
Přirozená obranyschopnost – imunitní systém

Konopný olej se velmi dobře vstřebává, takže pokožka není po aplikaci mastná. Olej harmonizuje stav kožních buněk a vyrovnává pH rovnováhu pokožky. Zároveň pomáhá obnovovat přirozený ochranný mikrofilm a tím zvyšuje odolnost pokožky vůči negativnímu působení okolního prostředí. Velkou výhodou konopného oleje je, že je hypoalergenní. Je tedy vhodný i pro citlivou a ekzematickou pokožku.

Konopný olej pomáhá zejména při aknéatopickém ekzému či lupénce. Nejen, že zlepšuje stav pleti, ale také mírní svědění. Jedná se o přírodní látku, takže nemá vedlejší účinky a je vhodný i pro děti.

Vedle výše zmíněných kožních problémů pomáhá konopný olej také při léčbě popálenin a hojení ran.

Vedle atopických ekzémů, lupénky a akné mívá konopná kosmetika příznivé účinky i na hojení ran, zejména popálenin. Podle MUDr. Heleny Kašparové z chirurgického oddělení nemocnice v Opočně se jím ošetřené rány zacelují kratší dobu a s menšími komplikacemi včetně jizev. Pomohly také řadě lidí s bércovými vředy a výborně zabírají u popálenin. I ty se hojí rychleji a s menšími problémy.

Díky svému složení má konopný olej také výrazné antioxidační účinky, a působí tak proti předčasnému stárnutí pokožky. Konopný olej je vhodný pro všechny typy pleti, pro velmi suchou i přecitlivělou, stejně tak i pro mastnější a problematickou. Konopí působí protizánětlivě, uklidňuje a napomáhá k normalizaci pleti. Konopný olej obsahuje ceramidy, tedy tuky, které napomáhají správné hydrataci pleti. Kosmetika obsahující konopný olej je velmi dobře snášena i citlivou pletí, je vhodná pro malé děti, těhotné i kojící ženy nebo pro přecitlivělou pleť.

Olej je dokonale výživný a skvěle funguje i jako ochranná bariéra pleti. Má silné protizánětlivé, antibakteriální, antialergické a regenerační schopnosti. Skvěle poslouží při léčbě kožních onemocnění, má pozitivní účinky na dermatitidu, atopický ekzém, akné, opary nebo lupy ve vlasech. Konopný olej má uklidňující a zvláčňující účinky, chrání pokožku před popraskáním a vysoušením, slouží jako ochranná bariéra, a předchází tak i poškození pokožky nepříznivým vnějším prostředím.

Ideální řešení problematické a suché pokožky. Suchá kůže vzniká v důsledku sníženého množství kožních lipidů konkrétně ceramidů. Ceramidy mohou být v deficitu geneticky, používáním saponátů, praním, atp.. Jejich nedostatek sníží bariérovou funkci kůže a velice rychle dochází ke ztrátě vody. Pokožka je následně vysušená, svědivá a přecitlivělá. Taková pokožka je samozřejmě snadno napadnutelná nejrůznějšími infekcemi.

Jste po operaci?  Máte zranění či popáleninu?

Máme pro vás řešení!!! – ozonizovaný konopný olej!

Působí antibakteriálně, regeneračně a zpomaluje proces stárnutí. Podporuje hojení ran, popálenin, lupénky, ekzému, akné, křečových žil, bércových vředů, diabetických nohou, otoků a pomáhá zmírňovat alergické reakce -> mírné svědění.

Je také hypoalergení a protizánětlivý.

Pomáhá při celulitidě a tzv. pomerančové kůži. Vyhlazuje vrásky.

Přírodní konopný BIO olej po nasycení ozonem obsahuje ozonidy, které při kontaktu s pokožkou uvolňují peroxidy a kyslík do kůže  a tím výrazně podporují a zvětšují jeho účinky. Při zachování svých původních vynikajících vlastností se vyznačuje vysokým stupněm dezinfekčních účinků. Je velmi vhodný na popáleniny, odřeniny, opary, otevřené hnisavé rány, pooperační rány, bodnutí hmyzem a podobně.

Namažete pouze 3 krát denně na ránu, či daný problém a je vyřešeno!