Zkušenosti uživatelů

Dobrý den

Mé zkušenosti s ozonizovanými oleji:

Konopný olej – mamku bolí již pár let záda, je po operaci obratle. Bolí ji nejvíce při námaze, dosud vyzkoušela různé mastičky, jeden z nich zabírá, spíše však jen na krátkou dobu. Po namazání konopného oleje od Vás, mamka cítila za chviličku, že se bolest uvolňuje a odchází. Po namazání třikrát po půl hodině záda mívá bez bolesti a tak to zůstává celý den, což se dříve nestávalo. Od té doby ji záda mažu, jak potřebuje a i když ještě není zcela bez bolesti, je v úžasu nad tím, jak tenhle olej působí. Cítí pak úlevu, kterou ještě nezažila. A i pocitově se cítí po namazání jakoby čerstvě, tak nějak lépe.

Konopný olej – má sestra si tento olej kape na místa, která jí napadnou. Poznala jeho účinek hlavně na psychiku, kdy jí bylo velmi zle psychicky. Při potřebě si dá kapičku na hlavu v oblasti 7 čakry, někdy i na hrudní kost, nebo na čelo, dle pocitů. Celkem rychle pocítí úlevu, takové občerstvení a svěžest, kterou ještě tak necítila po ničem. Chválí si tento olej velice a je s ním velmi spokojená.

Konopný olej – když byla u nás má další sestra na návštěvě a naříkala si, jak jí bolí oblast kolem krku, ramen, neboť den před tím, dělala práci na kterou není zvyklá, napadlo mě ji říct o tomhle oleji a jelikož vážně trpěla bolestí, tak si olejíček nechala namazat na ta bolavá místa. Bolest také po chviličce odezněla a sestra byla celkem v šoku, jak je toto možné? Říkala, že je to zázrak. A že si ho chce také koupit.

Máme doma i olivový a sezamový ozonizovaný olej, zatím se s nimi spíše ale seznamujeme. Mamka zkouší mazat, když jí něco bolí, nyní např. břicho, které bolí kvůli zácpě, a tady zjistila, že největší úlevu jí přináší také konopný olej. Zkouším dávat oleje i našemu pejskovi. Jen ta vůně ji vadí, věřím však, že jí pomáhají.

Jsem velmi ráda, že jsem poznala tyhle oleje, a děkuji za ně. Jsou to opravdu velcí pomocníci a díky nim je člověku o moc lépe. Jsem zvědavá, co ještě dalšího s nimi zažijeme. Máme s nimi i další „malé“ zkušenosti, v podobě svědění loktů, nebo menších bolestí, ale ta úleva, kdy i malá bolest či daný problém poleví nebo zmizí je k nezaplacení.

Řekla bych, že tyhle zázraky lidé moc neznají a nevěří jim, také jsem byla taková, jako nevěřící Tomáš, až když jsem na vlastní oči viděla, co to umí, jsem zůstala v úžasu.

Ještě jednou za ně velmi děkuji.

Hanka S.

Jitka B. : Konopný olej s ozonem jsem poprvé vyzkoušela na zánět dásní, po třech dnech, kdy jsem každé ráno prováděla oil pulling tímto olejem (cca 20 minut), se zmírnil otok a zmizela bolest, po 6 dnech bylo po „problému, takže jsem ani nemusela k zubaři. Od té doby ho takto používám denně každé ráno jako prevenci. Olivový ozónový olej si občas dávám na pleť a před týdnem jsem ho zkusila použít na „rozpraskané“ a suché ruce. Na noc jsem si dělala zábal, po 2 zábalech se praskliny viditelně zacelily, po 7 zábalech jsou již zcela zahojené a hlavně nebolestivé. Takže za mě mohu tyto oleje vřele doporučit. Jsou vhodné i na ošetření popálenin, kdy mimo jiné výrazně utlumí bolest. Přeji Vám mnoho spokojených zákazníků a taky dostatek energie na tvoření skvělých výrobků.

Pavlína V. Jsem velmi spokojená s účinky konopného oleje, mazala jsem na opar a spáleninu na ruce rána brzy zahojena a po flíčku ani památky! Doporučuji!!!!

Dobrý den,

Mám otevřenou ránu na spodní straně nohy, a jako diabetikovi se mi již několik měsíců nechce zahojit.
Můj lékař mi mimo jiné dporučil ozonoterapii. Po dlouhém pátrání jsem našel firmu TRIOXYS v Přerově, kde mě velmi ochotně přijali. Po pár návštěvách se stav zlepšuje a rána se uzavírá..
Vřele doporučuji ozonoterapii všem, kteří mají podobný problém.

Radek L. z Prostějovska.

 

Rubriky: Nezařazené | Napsat komentář